Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forumowa gra RPG z nielicznym udziałem postaci z gry little fighter 2.
 
IndeksMAPALatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP]

Go down 
AutorWiadomość
Gad

Gad


Liczba postów : 229
Age : 30
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Gadzisław
Reputacja:
Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP] Left_bar_bleue3/10Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP] Empty_bar_bleue  (3/10)
Asertywność:
Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP] Left_bar_bleue6/10Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP] Empty_bar_bleue  (6/10)

Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP] Empty
PisanieTemat: Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP]   Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP] Empty2009-01-07, 09:00

Gra dwóch graczy polega na tym samym co przygoda, lecz piszemy to w trochę innej formie.

Kandydaturę zgłasza jeden z graczy w tym dziale, a drugi gracz potwierdza, gdy kandydatura zostanie przyjęta moderator usuwa temat z zgłoszeniem i zakłada nowy z walką.

Walka wygląda tak:

Moderator: Jesteście na arenie, stoicie w odległości 20 metrów, patrzycie na siebie... Kto pierwszy ten lepszy!!

Matylda: Używam czaru Błyskawica na Jakubie. (rozpoczyna)
Moderator: Udaje Ci się stworzyć wiązkę, która wylatuje w stronę Jakuba. Ruch Jakuba. (opisuje akcję gracza pierwszego)
Jakub: Widząc, że Matylda tworzy wiązkę piorunów w dłoni zakopuję się w ziemi przy użyciu magii (odpowiada na rozpoczynający atak)
Moderator: Nie udaje Ci się na czas zakopać w ziemi, obrywasz piorunem prosto w głowę i padasz na glebę osłabiony. Ruch Matyldy. (odpowiada graczowi drugiemu)
Matylda:Gdy Jakub obrywa wiązką tworzę kolejną Błyskawicę, by go trafić.
Moderator: Niestety, z powodu braku wystarczającej ilości energii nie udaje Ci się wykonać drugiego ataku pod rząd. Jakub odzyskuje część sił. Ruch Jakuba.
Jakub: Uciekam z areny w przestrachu przed przegraną, w stronę wyjścia..
Moderator: Nie widać nigdzie wyjścia, biegniesz w przypadkową stronę, oddalasz się od Matyldy. Ruch Matyldy.
Matylda: Ja też uciekam, bo nie mam many.
Moderator: Zaczynacie biegać jak głupi, szukając wyjścia. Chcecie zakończyć walkę? Ruch Jakuba.
Jakub: Chcę.
Moderator: Chcecie zakończyć walkę? Ruch Matyldy.
Matylda: Tak.
Moderator: Koniec walki.

W tym momencie moderator zamyka temat i walka się kończy.
Pamiętajcie, że podczas przeprowadzania bitwy wasze postacie nie mogą brać udziału w przygodach! Jeśli odpowiecie w swojej przygodzie po odpowiedzeniu w walce wasza postać otrzyma ostrzeżenie!
Powrót do góry Go down
http://game.uniogame.com
 
Rozgrywki internetowe Player vs Player [PvP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Julian's Gate :: Archiwum :: Arena PvP-
Skocz do: