Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forumowa gra RPG z nielicznym udziałem postaci z gry little fighter 2.
 
IndeksMAPALatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Warcraft III + TFT

Go down 
AutorWiadomość
Gri

Gri


Liczba postów : 81
Registration date : 08/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Dziecko Ziemi
Reputacja:
Warcraft III + TFT Left_bar_bleue6/10Warcraft III + TFT Empty_bar_bleue  (6/10)
Asertywność:
Warcraft III + TFT Left_bar_bleue4/10Warcraft III + TFT Empty_bar_bleue  (4/10)

Warcraft III + TFT Empty
PisanieTemat: Warcraft III + TFT   Warcraft III + TFT Empty2009-01-16, 13:19

Dobra, najpierw przekopiowane pierwsze akapity z wikipedii:
Cytat :
Warcraft III: Reign of Chaos to komputerowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, w skrócie RTS, wydana w 2002 roku przez firmę Blizzard, będąca trzecią częścią popularnego cyklu Warcraft. Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie Azeroth zamieszkiwanym przez takie istoty, jak elfy, orkowie oraz ludzie i opowiada o walce tychże ras przeciwko inwazji sił nieumarłych, znanych jako Plaga oraz Płonącego Legionu, demonów z innego świata. W roku 2003 wydany został dodatek do gry, zatytułowany Warcraft III: The Frozen Throne, a w roku 2004 zupełnie nowa gra MMORPG osadzona w świecie Azeroth - World of Warcraft. Gra umożliwia tryb Battle.net, czyli grę przez internet wraz z innymi graczami.

(Dodatek The Frozen Throne) Zawierał dodatkowego bohatera i od trzech do czterech nowych jednostek dla każdej z ras, cztery kampanie, pięciu neutralnych bohaterów (dodatkowy neutralny bohater został dodany w kwietniu 2004 roku a kolejnych dwóch w sierpniu), możliwość budowania przez graczy sklepów z magicznym ekwipunkiem i inne usprawnienia jak na przykład możliwość kolejkowania udoskonaleń w budynkach.

Blablabla, najważniejszy jest battle.net i umsy do Warcrafta. Umsy to takie mini mody tworzone przez graczy, dzięki czemu Warcraft może być zarówno czystym RPG'iem, czy grą zręcznościową i takie tam różne. Najbardziej popularny ums do Warcraft to DotA. Ogółem umsy rozpierdalają, dzięki nim Warcraft jest 'wiecznie żywy', bo gdy znudzi Ci się jakiś ums, to zawsze możesz znaleźć następny fajny, spośród tysięcy innych umsów. Każdy znajdzie coś dla siebie w tym umsach, więc jest ok. Ciekawe jest to, że mimo upływu czasu umsy dalej są tworzone i co najlepsze - nie brakuje pomysłów na ich wykonanie, są coraz lepsze.
No a oprócz tego Warcraft to zajebisty RTS ;P


Ogólnie kilka osób ze 'świata lf2' gra w Warcrafta. Ja, Tom, p0wned, XPT, Pendzik, Walsemore wiem, że ma, a czy jeszcze gra, to nie wiem i gra jeszcze Taifun i ktoś tam jeszcze.
Gra się świetnie, zachęcam do KUPIENIA Warcrafta z dodatkiem, tak, żebyście mogli grać na battlenecie.







INFO DLA GRAJĄCYCH!
GRAMY DZIŚ, TERAZ! Wbijać na ts'a, jeżeli chcecie pograć, ja i Tom zaraz tam wbijamy xd
Powrót do góry Go down
 
Warcraft III + TFT
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Julian's Gate :: Offtopic :: Inne Gry :: Warcraft III-
Skocz do: