Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forumowa gra RPG z nielicznym udziałem postaci z gry little fighter 2.
 
IndeksMAPALatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 LieroX - wormsy bez tur

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gad

Gad


Liczba postów : 229
Age : 30
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Gadzisław
Reputacja:
LieroX - wormsy bez tur Left_bar_bleue3/10LieroX - wormsy bez tur Empty_bar_bleue  (3/10)
Asertywność:
LieroX - wormsy bez tur Left_bar_bleue6/10LieroX - wormsy bez tur Empty_bar_bleue  (6/10)

LieroX - wormsy bez tur Empty
PisanieTemat: LieroX - wormsy bez tur   LieroX - wormsy bez tur Empty2009-01-13, 13:54

Liero to "Polskie wormsy" polegające na tym samym, co zwykłe Wormsy od Team 17, z tym, że nie ruszamy się według tur, lecz wszyscy na raz. Gra jest świetna mimo słabej grafiki. Serdecznie polecam. Screenów niestety nie daję, może dam kiedy indziej.

Download: http://pl.unidownload.com/filedownload-Liero-Xtreme_155.html
Powrót do góry Go down
http://game.uniogame.com
XPT

XPT


Liczba postów : 100
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Messaja
Reputacja:
LieroX - wormsy bez tur Left_bar_bleue6/10LieroX - wormsy bez tur Empty_bar_bleue  (6/10)
Asertywność:
LieroX - wormsy bez tur Left_bar_bleue4/10LieroX - wormsy bez tur Empty_bar_bleue  (4/10)

LieroX - wormsy bez tur Empty
PisanieTemat: Re: LieroX - wormsy bez tur   LieroX - wormsy bez tur Empty2009-01-13, 16:23

Z chęcią w to zagram (bo widziałem, ze w wersji Xtreme jest opcja PLAY ONLINE ale nie miałem jeszcze czasu jej przetestować ).
Powrót do góry Go down
frecel
Admin



Liczba postów : 14
Registration date : 08/01/2009

LieroX - wormsy bez tur Empty
PisanieTemat: Re: LieroX - wormsy bez tur   LieroX - wormsy bez tur Empty2009-01-13, 22:58

Ja kiedyś nałogowo mykałem w Liero.
Niektóre przeróbki Liero są ciekawe np. Counter Liero w którym robaki są bardziej upodobnione do postaci z CS i wszystkie bronie są z CS'a
Powrót do góry Go down
Gad

Gad


Liczba postów : 229
Age : 30
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Gadzisław
Reputacja:
LieroX - wormsy bez tur Left_bar_bleue3/10LieroX - wormsy bez tur Empty_bar_bleue  (3/10)
Asertywność:
LieroX - wormsy bez tur Left_bar_bleue6/10LieroX - wormsy bez tur Empty_bar_bleue  (6/10)

LieroX - wormsy bez tur Empty
PisanieTemat: Re: LieroX - wormsy bez tur   LieroX - wormsy bez tur Empty2009-01-14, 06:44

Kiedyś trzeba zagrać przez neta... W lieroX jest pełno modów, jest mod naruto, jakieś smoki ogniste i w ogóle :D!
Powrót do góry Go down
http://game.uniogame.com
Sponsored content





LieroX - wormsy bez tur Empty
PisanieTemat: Re: LieroX - wormsy bez tur   LieroX - wormsy bez tur Empty

Powrót do góry Go down
 
LieroX - wormsy bez tur
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Julian's Gate :: Offtopic :: Inne Gry :: LieroX-
Skocz do: