Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forumowa gra RPG z nielicznym udziałem postaci z gry little fighter 2.
 
IndeksMAPALatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gad

Gad


Liczba postów : 229
Age : 30
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Gadzisław
Reputacja:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue3/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (3/10)
Asertywność:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue6/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (6/10)

Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty
PisanieTemat: Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"   Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty2009-01-13, 13:41

Age of Empires II to świetna gra strategiczna. Mogą w nią grać młodsi i starsi, nie zawiera to tyle przemocy co przeciętna gra. W AoE II stajemy się głównym dowódcą jednej z wybranych cywilizacji i spełniamy cele misji lub gramy przypadkową grę sterując swoją armią i rozbudowując miasto. Ja sam w Age Of Empires zacząłem grać w wieku 5 lat, jednak to było pierwsze demo pierwszej części gry, a teraz ciskam po prostu w Age Of Empires II z dodatkiem, który rozszerza grę w różnych kierunkach. Dodatek "The Conquerors" dodaje do gry nowe misje, cywilizacje, poprawia błędy, dodaje przeróżne rzeczy, których nie ma w zwykłej części. W grze możemy wcielić się między innymi w Majów, Turków, Hiszpanów, czy Persów. Każda z cywilizacji ma swoją odmienną jednostkę, która ma określony zakres umiejętności i siły i są odpowiednio dobrane na jednostki danego rodzaju. Poza tym cywilizacje różnią się rozwojem różnych technologii, np. Hiszpania ma pełno artylerii, gdy Indianie nie mają nawet konnicy! To by było na tyle ciekawego, ponad to zapraszam na stronkę: http://www.empires2.net/ <--- jest tu dużo informacji na temat gry, dodatkowe scenariusze itp.

Filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=na1HHQp5ZOc
Nie zmylcie się, bo gra jest kolorowa xD.

Jako, iż... Age of Empires II The Conquerors nie jest grą darmową, to nie udostępnię linka na forum, bo to trochę sprzeczne z prawem, jednak jak ktoś chce zagrać to niech pisze na moje gadu: 3582442, ja mu dam linka do Wareza. Sam posiadam oryginalną wersję gry, jednak do gry internetowej używam wareza.


Ostatnio zmieniony przez Gad dnia 2009-01-14, 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://game.uniogame.com
Pul




Liczba postów : 15
Registration date : 08/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Dobrotliwy
Reputacja:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue5/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (5/10)
Asertywność:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue6/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (6/10)

Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty
PisanieTemat: Re: Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"   Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty2009-01-13, 14:48

Ohh, taaaaak! To jest dopiero gra! Można w nią grać godzinami i się nie nudzi

To była 2 gra jaką miałem na komputer (1 była któraś tam część Tomb Raider'a) , tyle że demo na początku a potem zakupiłem pełną wersję) . Age of Empires mam 1 oryginał +dodatek , 2 oryginał + dodatek miałem , ale że płytka jest bardzo stara to robię kopie i gram z tych kopii mojego oryginału ;p i 3 + dodatki (piraty ;D) .

Przez internet nigdy w to nie grałem , tylko raz przez lan z bratem, ale mogę z kimś zagrać w wolnej chwili...

BTW: To moja ulubiona gra :DDD
Powrót do góry Go down
Gad

Gad


Liczba postów : 229
Age : 30
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Gadzisław
Reputacja:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue3/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (3/10)
Asertywność:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue6/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (6/10)

Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty
PisanieTemat: Re: Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"   Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty2009-01-13, 15:01

AoE 3 w ogóle mi się nie podoba, odchodzi od klimatu itp... A mam chyba ten sam pack co Ty, 1+dodatki i 2+dodatki i płyta z muzyką... Wersja kolekcjonerska. No, możemy się kiedyś zgadać na grę, tylko we 2 to tak dennie.
Powrót do góry Go down
http://game.uniogame.com
Pul




Liczba postów : 15
Registration date : 08/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Dobrotliwy
Reputacja:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue5/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (5/10)
Asertywność:
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Left_bar_bleue6/10Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty_bar_bleue  (6/10)

Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty
PisanieTemat: Re: Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"   Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty2009-01-13, 15:11

Taa...To z polepszaniem miast , za expa zdobytego z zabitych wrogów/zniszczonych budynków i wydobytych surowców jest dość głupie...I do tego to , że w 3 jak wydobywasz surowców to nie muszą Twoi ludzie ich zanosić do żadnego spichlerza ani centra miasta ;/
Ja mam oddzielnie tzn , że 1 z dodatkiem to 1 płyta a 2 z dodatkiem to 2 płyta ;p A muzykę to sobie sam "wyciągnąłem" z 1 bo tam jest zajebista

Może ktoś jeszcze się znajdzie...
Powrót do góry Go down
frecel
Admin



Liczba postów : 14
Registration date : 08/01/2009

Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty
PisanieTemat: Re: Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"   Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty2009-01-13, 23:08

Ja mykam w serię AoE praktycznie od czasu jak się pojawiła i moją ulubioną częścią jest chyba jedynka + Raise of Rome. Dwójka jak dla mnie jest taka średniawa, chociaż znam dużo osób które się lubuje w tej części. A trójka to jakiś żal a nie AoE, zmienili tam wszystko to co sprawiało że AoE to AoE. A no i jeszcze jest gra AoE Age of Kings na DS która podobno jest oparta na wersji PC ale tak na prawdę to nie ma w niej prawie z pierwowzoru ale i tak dosyć fajna gierka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty
PisanieTemat: Re: Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"   Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors" Empty

Powrót do góry Go down
 
Age Of Empires II + dodatek "The Conquerors"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wybaczcie za "drobny" poślizg.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Julian's Gate :: Offtopic :: Inne Gry :: Age Of Empires II TC-
Skocz do: