Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forumowa gra RPG z nielicznym udziałem postaci z gry little fighter 2.
 
IndeksMAPALatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przygoda Griego i jego ludu!

Go down 
+2
Gri
Gad
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kozi

Kozi


Liczba postów : 50
Registration date : 10/01/2009

Karta Postaci
Przydomek:
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue2/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue8/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 01:31

Idąc cały czas prosto, biorę jedną pochodnię z ściany.

- Nie jest to miły klimat do rozmowy, ale jak sądzisz co tu możemy znaleźć ? - odrzekłem do Akashy
Powrót do góry Go down
Agi244

Agi244


Liczba postów : 14
Registration date : 07/01/2009

Karta Postaci
Przydomek:
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue5/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue4/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 07:18

Usmiechnelam sie i ze spojrzeniem utkwionym w Corthezie podazylam za nim.

- Zapewne nic dobrego,. Chcialabym jak najszybciej znalezc moj ekwipunek, bez niego czuje sie nie pewnie. Mam w nim mikstury lecznicze, a one napewno beda nam potrzebne.
Mimo ze jestesmy w druzynie, to malo o Tobie wiem, opowiedz cos o sobie.
Powrót do góry Go down
Gri

Gri


Liczba postów : 81
Registration date : 08/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Dziecko Ziemi
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue6/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (6/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue4/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 07:45

Yhym, zajebiście... - mówię sam do siebie. Po czym siadam na ziemi, gromadzę energię i próbuję wyczuć, czy pod betonem jest ziemia. Jeżeli nie ma, to zapewne jest niższe piętro. Niezależnie czy mi się udało, czy nie, biorę pochodnię do ręki i ostrożnie idę na przód, rozglądając się i nadstawiając uszu na każdy szmer.
Powrót do góry Go down
Gad

Gad


Liczba postów : 229
Age : 30
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Gadzisław
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue3/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (3/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue6/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (6/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 13:13

@ Mawr & Pain

Nagle niewielki ogień roznieca się między rękoma Mawra. Płomieniste światło rozjaśnia korytarz. Malutkie iskierki odskakują raz na jakiś czas z małej pożogi nadając jej niezwykłego "charakteru". Było cicho ale znów słychać jęki, tym razem dużo głośniejsze, chyba wybraliście dobra drogę, jeśli chcecie zobaczyć torutorowanego. Nie jesteście jednak w stanie określić jak daleko znajdujecie się od celu, echo dziwnie roznosi dźwięki.

@ Corthez & Akasha

Cóż tu rzec... idziecie równym, wolnym krokiem przez zimne korytarze... Słyszycie jęk, jednak nie jest on już tak głośny jak poprzednio, chyba nie poszliście w kierunku sali tortur.

@ Zoro

Siadasz na zimnym betonie. Nie czujesz pod sobą ziemi, ani nawet przestrzeni, wygląda na to, że ściany i podłogi są na tyle grube, że nie potrafisz za nie sięgnąć. Gdy wstajesz słyszysz jęk, nie jest on jednak tak donośny, jak ostatnim razem, chyba poszedłeś w przeciwnym kierunku. Zimne ściany "oblewają" Twoje zmysły wyostrzając je, jesteś przygotowany do obrony, gdy usłyszysz najcichszy szmer.


~ Expit - masz już czar. Co do tego, jak prowadzę tą grę, to nie musisz czekać na nich, ja odpiszę kiedy będzie pasowało albo kiedy będę mógł!

~Reszta - Chciałbym Wam przypomnieć, że nie odzyskacie ekwipunku do końca gry, Wasza przygoda na tym się kończy.
Powrót do góry Go down
http://game.uniogame.com
ToM_AsH

ToM_AsH


Liczba postów : 53
Registration date : 08/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Pain
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue1/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue9/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (9/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 13:36

Słysząc głośne jęki które mogą oznaczać ból bądź cierpienie na twarzy mej pojawił się mały uśmiech znaczący triumf:
Oby opłacało się tam iść , jeśli nic tam nie będzie oznaczać to będzie iż straciliśmy tylko czas - wyjaśniłem lecz po chwili dodałem - lecz jeśli znajdziemy tam coś ciekawego to coraz bardziej będę zbliżać się do celu
Powrót do góry Go down
Kozi

Kozi


Liczba postów : 50
Registration date : 10/01/2009

Karta Postaci
Przydomek:
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue2/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue8/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (8/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 14:04

- Hmm pozwól że o sobie opowiem przy jakimś dobrym trunku by Ci się lepiej słuchało tego. A teraz chciałbym żeby te jęki nie miały już miejsca, znajdźmy coś w tym tunelu, na pewno prowadzi do jakiegoś miejsca w tym zamku. Co o tym sądzisz ? - mówiąc to przyśpieszyłem kroku, rozglądając się za czymś metalowym.
Powrót do góry Go down
XPT

XPT


Liczba postów : 100
Registration date : 04/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Messaja
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue6/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (6/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue4/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 14:21

- Hmmm ... - zamyśliłem się chwilkę. - może jednak przyjmiesz moją wiarę? Kto wie, może będziemy mogli współpracować już na stałe. Myślę, że naszymi wspólymi siłami moglibyśmy wspólnie sprawić, by ludzie zrozumieli swój błąd, który popełnili odrzucając nauki Arachniss. W końcu sianie zła i zniszczenia nie kłóci się zbytnio z moją wiarą. Zastanów się nad tym.
Powrót do góry Go down
Agi244

Agi244


Liczba postów : 14
Registration date : 07/01/2009

Karta Postaci
Przydomek:
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue5/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue4/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-15, 15:32

- No to jestesmy umowieni. Pozwol ze rozjasnie nam droge

Uzywam zaklecia <Fireball> W dloni kumuluje kule energii ktora zamienia sie w ogien i po chwili go wypuszczam. Czar zapala wszystkie pochodnie w tunelu ( mozemy przyjac ze nie byly zapalone i ze oczywiscie znajduja sie na scianach? xd xD)
Powrót do góry Go down
Gri

Gri


Liczba postów : 81
Registration date : 08/01/2009

Karta Postaci
Przydomek: Dziecko Ziemi
Reputacja:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue6/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (6/10)
Asertywność:
Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Left_bar_bleue4/10Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/10)

Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty2009-01-16, 07:30

Idę ostrożnie przed siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Griego i jego ludu!   Przygoda Griego i jego ludu! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przygoda Griego i jego ludu!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Julian's Gate :: Archiwum :: Gra Wieloosobowa-
Skocz do: